Titulní stránka   ČESKÉ SDRUŽENÍ PRO TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ
  Agentura ČSTZ  

Neděle, 26. května 2019  

  Titulní stránka

 
Vstup:
Jméno:
Heslo:
 
 
\Honeywell"
REMS
AZ-POKORNY
\DRÄGER"
\Junkers"
\Vaillant"
\Atmos"
\Regulus"
\Hutira"
Výraz:
  Řadit od posledního příspěvku   |  Řadit podle reakcí na příspěvky
Oznámení o sjednocení pojmu „spalinová cesta“
Diskuze uzavřena
Ve Věstníku Úřadu pro technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví bylo publikováno oznámení o sjednocení výkladu pojmu „Spalinová cesta" pro účely naplňování ustanovení právních předpisů a technických norem.

Jedná se o bezprecedentní pokus vykládat ustanovení závazných právních předpisů ve věstníku úřadu, jehož úkolem je vykonávat působnost státu v oblasti technické normalizace. S ohledem na skutečnost, že výklad rozšiřuje působnost některých právních předpisů nad rámec stanovený zákonem, jedná se o protiústavní pokus státní správy nařizovat občanům a právnickým a fyzickým podnikajícím osobám povinnosti nad rámec vymezený zákonem.

S ohledem na závažnost tohoto postupu orgánů státní správy považujeme za nezbytné zveřejnit celé znění oznámení a uvést argumenty pro naše odmítavé stanovisko.
Diskuze uzavřena
Oprava nadpisu.Čím složitější a nepochopitelnější,tím méně respektovanější.A také se méně zákazníků odhodlá jít do rekonstrukce zařízení.Proč se také neozvou výrobci plyn.kotlů?To budeme stále koukat na 20 a více leté zařízení?Spaliny z kondez.PK se dají pomalu přímo dýchat.A co spaliny z aut? A o požáru z kondenz.nemá cenu ani psát.To nám fakt vládnou jen idioti?
2016_CHVOJKA Jindřich | chvoj-kov@seznam.cz | 1.11.14 [14:28]
nutno říci lidem v terénu k problematice komínů ano,ne.např turbo kotel do fasády.jednoznačně ano,či ne kominické prohlídce.děkuji vondráček
2019_VONDRÁČEK Karel | k.vondracek.k@seznam.cz | 31.10.14 [13:36]
Absurdistán,zlovůle,úřednická blbost a neschopnost samostatného myšlení,tj.ČR.Ale také slabost ČSTZ a jejich vysoce vzdělaných představitelů.Už to vidím,jak kominík píše revizi na díru od PT.
2016_CHVOJKA Jindřich | chvoj-kov@seznam.cz | 30.10.14 [12:49]
Zpět na výpis diskuzních témat
 
© ČSTZ 2019    webmaster