Titulní stránka   ČESKÉ SDRUŽENÍ PRO TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ
  Agentura ČSTZ  

Neděle, 5. dubna 2020  

  Titulní stránka

 
Vstup:
Jméno:
Heslo:
 
 
\Honeywell"
REMS
AZ-POKORNY
\DRÄGER"
\Junkers"
\Vaillant"
\Atmos"
\Regulus"
\Hutira"
Novinky
GAS 2020, Hradec Králové, 31. 3. – 1. 4. 2020

 

Dovolujeme si informovat, že letošní, již 21. ročník této akce se uskuteční v Hradci Králové v hotelu Černigov ve dnech 31. března a 1. dubna 2020.
 
V současné době se dokončuje program. Letos budou do něj zařazeny, kromě přednášek s problematikou spojenou s navrhováním, montážemi, zkouškami a revizemi, i přednáška na téma aplikace požadavků předpisů v oblasti korozní ochrany na plynovody uložené v zemi. Dalším velice zajímavým bude příspěvek popisující možnosti využití 5G sítě při zajišťování servisu složitých plynových zařízení. Po delší době zazní i zkušenosti renomované právní firmy s aplikací obecných právních předpisů na specifickou problematiku plynových a souvisejících zařízení. Nebude chybět ani rozbor událostí šetřených policií a soudy v roce 2019.
 
Na této celostátní akci je očekávána velká účast pracovníků oblastních inspekcí práce a poboček Technické inspekce ČR, kterou účastníci školení vždy využívali k získání odborného názoru k problémům, s nimiž se setkávají při své činnosti.

Časový program, organizační pokyny a přihlášku budou umístěny na webové stránky našeho sdružení, www.cstz.cz, v nejbližších týdnech.

 
   Aktualizace: 26. 01. 2020
|  reklama  |  © ČSTZ 2020  |  webmaster  |