Titulní stránka   ČESKÉ SDRUŽENÍ PRO TECHNICKÁ ZAŘÍZENÍ
  Agentura ČSTZ  

Pátek, 12. července 2024  

  Titulní stránka

 
Vstup:
Jméno:
Heslo:
 
 
\Atmos"
\Honeywell"
REMS
\DRÄGER"
\Junkers"
\Vaillant"
\Regulus"
\Hutira"
Novinky
Bezplatný (sponzorovaný) přístup k technickým pravidlům pro plynová zařízení (TPG) spuštěn
Technická pravidla v oboru plynových zařízení (TPG) jsou nyní k dispozici zdarma.

 

V Informačním servisu č. 1/2023 i na našem webu jsme Vás informovali, že novelou zákona č. 22/1997 Sb., o technických požadavcích na výrobky a o změně a doplnění některých zákonů, byl nařízen sponzorovaný (bezplatný) přístup k českým technickým normám a jiným technickým dokumentům.

Přestože je povinnost umožnit dálkový přístup k jinému technickému dokumentu (tedy i TPG), které jsou pro účely uvedené ve zvláštním právním předpisu závazné, formulována naprosto srozumitelně a jednoznačně, muselo si naše sdružení vynutit její plnění soudní cestou.
V současnosti má tedy každý zájemce možnost prohlížet si bezplatně všechna dosud vydaná technické pravidla včetně jejich změn na této adrese:
 
 
Po kliknutí na výše uvedený odkaz se otevře registrační formulář, po jehož vyplnění obdržíte potvrzovací mail a po potvrzení Vaší mailové adresy se otevře stránka s platnými technickými pravidly. Od této chvíle se můžete přihlašovat i z hlavní stránky Českého plynárenského svazu: www.cgoa.cz   Aktualizace: 14. 08. 2023
|  reklama  |  © ČSTZ 2024  |  webmaster  |